Nasze zasady

Celem spotkań dla mam z dziećmi jest umilenie czasu mamom i dzieciom. Chcemy, by mamy podczas opieki nad swoimi kochanymi dzieciaczkami miały alternatywę do spędzenia ciekawie czasu w towarzystwie innych mam, by mogły uczestniczyć w bezpłatnych, wartościowych wykładach i warsztatach na które mogą przyjść z dziećmi i cieszyć się razem z nami tym pięknym czasem jakim jest macierzyństwo i wychowanie dziecka. Mamy, dzięki spotkaniom mogą nawiązywać trwałe przyjaźnie i poznawać inne mamy mające podobny system wartości.

Nasze spotkania zawsze rozpoczynamy krótką modlitwą spontaniczną, a następnie jedna z nas lub jeden z naszych prelegentów prowadzi dla nas temat. 

Spotkania są bezpłatne, odbywają się zazwyczaj w godzinach przedpołudniowych, w udostępnionej salce przy parafii w danej dzielnicy, trwają ok. 2h.

Dla dzieci przygotowany jest zazwyczaj kącik z zabawkami. 
Na spotkaniach chcemy by każdy czuł się komfortowo: można karmić dzieci (również piersią), dzieci mogą płakać i hałasować, możemy się chwilkę spóźnić czy też wyjść wcześniej i nie musimy być na każdym spotkaniu. 

W poszczególnych dzielnicach grupy mam spotykają się raz w tygodniu ,od września do końca czerwca (z przerwami świątecznymi i w czasie ferii), aby swobodnie porozmawiać, podyskutować,  (przy kawie i herbacie), podzielić się codziennymi doświadczeniami, a także posłuchać ciekawych wykładów i uczestniczyć w prowadzonych na spotkaniach warsztatach. Do każdej z osób odpowiedzialnych za spotkanie dla mam z dziećmi podany jest adres email, by w przypadku braku aktualizacji tematu można było się z daną grupą organizującą spotkania dla mam skontaktować.

Każda mama, która choć raz fizycznie weźmie udział w spotkaniu może dołączyć do naszego wewnętrznego forum - każda dzielnica organizująca spotkania ma swoją wewnętrzną grupę dyskusyjną.

Wszystkie mamy posiadające facebooka zapraszamy do naszych grup dyskusyjnych:

Jeżeli w Twojej dzielnicy lub okolicy nie ma jeszcze spotkania to zachęcam by takie spotkania rozpocząć:)