Kontakt z ludźmi o podobnym systemie wartości

Kiedy rodzi się dziecko jesteśmy całą sobą zaangażowane w opiekę na nim. Mijają jednak kolejne tygodnie i zaczyna nam brakować spotkań, rozmów z ludźmi o podobnym systemie wartość, takiego zwyczajnego oddechu.

Trochę wyrwane z rytmu pracy zawodowej, zaczynamy pragnąć zaangażować  się w wartościowe spotkania dla siebie. Najlepiej na miejscu, we własnej dzielnicy i z dzieckiem u boku. Ja tak właśnie miałam. Pragnęłam mieć w tygodniu chwilę dla siebie. Jednocześnie spędzić ją w pożyteczny sposób, żeby wniosła coś dobrogo w moje życie.

Spotkania Mam dają olbrzymi wachlarz możliwość, zarówno samodoskonalenia, rozmów ze wspaniałymi, doświadczonymi mamami, zapraszanymi na spotkanie niezwykłymi gośćmi, jak również częstymi akcjami pomocy potrzebującym. Dawanie czegoś z siebie niezwykle uskrzydla.

Zawsze po spotkaniach czuje się przepełniona radością, chce mi się więcej, mimo że poprzedniej nocy synek budził się kilkanaście razy.

Z pewnością Duch Święty działa w trakcie tych spotkań. To czuć. Są MAMY, KOBIETY i DZIECI jest moc :)

Czujesz się zmęczona ciągłymi obowiązkami, brakiem kontaktu z wartościowymi ludźmi, chciałabyś porozmawiać, dać coś z siebie, przyjdź koniecznie na spotkanie. Nie wahaj się ani przez moment.

Kasia, parafia Opatrzności Bożej w Warszawie (Wilanów)